Pierwsze w Polsce
kompendium wiedzy pro-life!

„W obronie życia. Kompendium niezbędnej wiedzy” to pierwsza w Polsce publikacja, która w sposób rzetelny odpowiada na pytania o podstawy merytoryczne pełnej ochrony życia dzieci przed narodzeniem. Ci, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania, na każdej stronie znajdą wskazówkę, stosowne dane, odwołanie do konkretnych badań i źródeł. W tej publikacji nic nie wynika samo z siebie, tu wszystko jest uzasadnione.

Publikacja oparta wyłącznie na faktach

DANE MEDYCZNE

ŚWIADKOWIE​

STATYSTYKI

Nie byłam świadoma, że było już obecne dziecko. Nigdy nie rozumiałam tego, że dziecko było odrębną istotą ludzką. Uległam fałszywemu wrażeniu, że aborcja w jakiś sposób „odwracała proces” i zapobiegała powstaniu dziecka.

Norma McCorvey (pseudonim Jane Roe), zeznanie sądowe z 2 marca 2002 r.

To właśnie jej historią posłużono się do legalizacji aborcji w USA w 1973 r.

 

Ileż to razy słyszymy w rozmaitych dysputach medialnych, że „badania naukowe pokazują” to czy tamto. Ale gdy zapytamy takiego dyskutanta, jakie badania, czyje, jak przeprowadzone, zapada wymowne milczenie.

Ta publikacja dostarcza wiedzy niezwykle użytecznej, bo oto zagadnięci o podstawy naszych poglądów, możemy sypać jak z rękawa dowodami i przykładami, a tym samym stajemy się wiarygodni i mamy szansę być przekonujący.

To mądra i niezwykle pożyteczna publikacja; niewielka rozmiarami, stanowi rzetelne kompendium wiedzy dla obrońców życia tych, którzy sami się nie obronią, ale także dla par, dla narzeczonych, młodych małżeństw, nauczycieli i wychowawców, katechetów i kapłanów. Po siedmiokroć ją polecam.

prof. dr hab. Aleksander Nalaskowski

Udostępnij na:

Facebook
Twitter

© Centrum Życia i Rodziny 2024